Gépbeállító

Pozíciócsoport:
BFB plus Kft
Munkavégzés helye:
Csévharaszt

A BFB plus Kft. egy nemzetközileg elismert belga tulajdonban lévő, prémium kisállateledel-gyártással és forgalmazással foglalkozó vállalat- csoport tagja, melynek Csévharaszton működő telephelyére keressük csapatunk új tagját

GÉPBEÁLLÍTÓ

pozícióba

Szereted a kihívásokat és a változatos munkát?

Van műszaki érzéked és érdekelnek a gépek?

Szeretsz önállóan dolgozni?

Jó a problémamegoldó képességed és képes vagy döntést hozni stresszhelyzetben is?

Nem ijedsz meg a kihívásoktól?

Akkor téged keresünk!

Csatlakozz hozzánk és légy tagja lendületes, összeszokott csapatunknak!

Feladataid lesznek:

  • A termelésben lévő gépek/berendezések beállítása az adott termék gyártásához,
  • A felügyeleted alá tartozó gépek műszaki állapotának felügyelete, meghibásodások jelzése a műszakvezetőnek és a karbantartás számára,
  • A hozzád tartozó gépek tisztán tartása és a gépek takarítása egyaránt.

Rád van szükségünk, ha:

  • Műszaki érdeklődéssel rendelkezel,
  • Dolgoztál már gyártósoron,
  • Tudsz több műszakot vállalni (3 műszak),
  • Pontosan és precízen végzed a munkád és nagyon fontos, hogy légy megbízható.

Örülünk, ha rendelkezel a fentieken kívül még:

  • Műszaki vagy mechanikai képzettséggel,
  • Több év termelésben szerzett gépbeállítói tapasztalattal.

Amit pedig mi biztosítunk a számodra:

  • Bejelentett versenyképes munkabér
  • Fizetett túlóra
  • Munkábajárás támogatás 30,-Ft/km
  • SZÉP kártya juttatás
  • EÜ bónusz
  • Havi bónusz
  • Munkaruha és munkavédelmi eszközök

Munkavégzés helye:
2212 Csévharaszt, Nyáregyházi út 51.

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődésed várjuk önéletrajzod a karrier@bfbplus.hu e-mail címre.