Junior kontroller

Pozíciócsoport:
BFB plus Kft
Munkavégzés helye:
Csévharaszt
Teljes munkaidő
Végzettség:
Főiskola
Nyelvismeret:
Középfok C - Angol

A BFB plus Kft. egy nemzetközileg elismert, belga tulajdonban lévő, kisállateledel-gyártással és forgalmazással foglalkozó vállalat Csévharaszton (Budapesttől 30 km-re, délkeleti irányban) keresi új munkatársát

Junior Kontroller
pozícióba

Feladatok:

  • Vállalatcsoport értékesítési tevékenységének reporting-ja, adatok elemzése, értelmezése
  • Árkalkulációk, tenderek támogatása
  • Vállalatirányítási rendszer karbantartása (adatok, listák, stb.)
  • Részvétel kontrolling folyamatokat éríntő projektekben, szoftver upgrade, szoftver bevezetés
  • Reklamációs folyamatok felügyelete kontrolling szempontból
  • Számlázási folyamatok támogatása
  • Helyettesítés
  • Riportok készítése az anyavállalatnak

Elvárások:

  • Közgazdasági diploma
  • MS Office ismeret (főként Excel)
  • Közép szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Vállalatirányítási rendszerekben szerzett tapasztalat előny

Amit mi biztosítunk a számodra:

  • Stabil munkalehetőség, szakmai fejlődés
  • Fiatalos csapat, kellemes légkör egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • Versenyképes fizetés
  • SZÉP kártya
  • Egészségmegőrző bónusz
  • Bejárás támogatása (30,-Ft/km)

Amennyiben érdekes lehet számodra a pozíció, arra kérünk, hogy fényképes szakmai önéletrajzodat juttasd el számunkra a karrier@bfbplus.hu e-mail címre (a tárgymezőbe kerüljön a munkakör megnevezése).