IT csoportvezető

Pozíciócsoport:
BFB plus Kft
Munkavégzés helye:
Csévharaszt
Teljes munkaidő
Végzettség:
Felsőfokú
Nyelvismeret:
Felsőfok C - Angol

A BFB plus Kft. egy nemzetközileg elismert belga tulajdonban lévő, kisállateledel-gyártással és forgalmazással foglalkozó vállalatcsoport tagja, melynek Csévharaszton (Budapesttől 40 km-re délkeleti irányban) működő telephelyére keressük új kollégánkat

munkakörben.

Feladataid lesznek:

  • IT csapat (2 fő) szakmai vezetése, motiválása
  • Gyártó üzemek, illetve az iroda informatikai infrastruktúrájának teljes körű hardver és szoftver támogatása,
  • IT folyamatok működtetése a helyi és központi vezetéssel együttműködve
  • Részvétel az informatikai fejlesztésekben, IT projekt menedzser feladatok ellátása
  • Vállalat irányítási rendszer karbantartása
  • Ticket rendszer alapján történő munkavégzés

Rád van szükségünk, ha:

  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Van vezetői tapasztalatod IT területen termelő cégnél, gyártó környezetben
  • Legalább középszintű, aktív angol nyelvtudással rendelkezel (írásban és szóban)
  • SQL programnyelv alapfokú ismerete
  • Oracle adatbázisok alapfokú ismerete
  • Cisco aktív hálózati eszközök alapfokú ismerete
  • ITIL alapismeretek
  • Tapasztalat PLC vezérelt berendezések működtetésében
  • Nagyfokú önállóság, kezdeményezőkészség, gyakorlatiasság jellemez
  • Kiváló problémamegoldó készséggel, támogató attitűddel rendelkezel

Amit pedig mi biztosítunk a számodra:

  • Stabil munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő, többgenerációs családi tulajdonú vállalatnál
  • Változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés, SZÉP Kártya, munkábajárás támogatása (30,-Ft/km), céges nyelvtanfolyam, egyéb juttatások

Amennyiben érdekes lehet számodra a lehetőség, arra kérünk, hogy fényképes szakmai önéletrajzodat juttasd el számunkra a karrier@bfbplus.hu e-mail címre, valamint arra kérünk, hogy a tárgymezőben szerepeljen a munkakör megnevezése.