Rendszer adminisztrátor

Pozíciócsoport:
BFB plus Kft
Munkavégzés helye:
Csévharaszt
Teljes munkaidő
Végzettség:
Középiskola
Nyelvismeret:
Középfok C - Angol

A BFB plus Kft. egy nemzetközileg elismert belga tulajdonban lévő, kisállateledel-gyártással és forgalmazással foglalkozó vállalatcsoport tagja, melynek Monor mellett, Csévharaszton (a Népligettől autóval kb. 40 percre) működő telephelyére keressük új kollégánkat

munkakörbe

Feladataid lesznek:

  • Gyártó Üzemek, illetve az iroda informatikai infrastruktúrájának teljes körű hardver és szoftver támogatása
  • Számítógépek beüzemelése, felügyelete és karbantartása
  • ICT eszközök beszerzése, nyilvántartása
  • Felhasználóknál jelentkező napi szintű hibák megoldása, eszkalálása
  • Hálózati eszközök karbantartása
  • Dolgozók munkájának támogatása informatikai oldalról
  • Vállalat irányítási rendszer karbantartása
  • Nyomtatók karbantartása
  • Ticket rendszer alapján történő munkavégzés, és IT adminisztráció

Rád van szükségünk, ha:

  • Min. középfokú informatikai végzettség
  • Hasonló pozícióban, gyártó környezetben szerzett szakmai tapasztalat
  • Windows Desktop operációs rendszerek kiváló ismerete
  • Microsoft Office termék ismeret, ezen kívül Active Directory, Szerver üzemeltetési, hálózatkezelési ismeretek
  • SQL programnyelv alapfokú ismerete
  • Oracle adatbázisok alapfokú ismerete
  • Cisco aktív hálózati eszközök alapfokú ismerete
  • ITIL alapismeretek
  • Tapasztalat PLC vezérelt berendezések működtetésében
  • angol középfokú nyelvtudás (belga anyacéggel/lT osztállyal a kapcsolattartás miatt fontos a nyelvismeret)
  • Ms Office rendszergazdai szintű ismerete
  • B-kategóriás jogosítvány, saját autó, ugyanis tömegközlekedéssel nem elérhető a csévharaszti telephely
  • Proaktív személyiség
  • Csapatjátékos
  • Lendületes személyiség, ugyanis nemcsak az irodában ül az IT csapat, sokat jár az üzemekbe is (telepen belül)

Előnyt jelent:

  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • Apex programozási nyelv ismerete
  • Középfokú Angol nyelvvizsga
  • Hasonló pozícióban, gyártó környezetben szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú informatikai végzettség

Amit pedig mi biztosítunk a számodra:

  • Stabil munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő, többgenerációs családi tulajdonú vállalatnál
  • Változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés, SZÉP Kártya, munkába járás támogatása (30,-Ft/km), céges nyelvtanfolyam, egyéb juttatások

           Amennyiben érdekes lehet számodra a lehetőség, arra kérünk, hogy fényképes szakmai önéletrajzodat juttasd el számunkra a karrier@bfbplus.hu e-mail címre.