Minőségügyi specialista

Pozíciócsoport:
BFB plus Kft
Munkavégzés helye:
Csévharaszt
Teljes munkaidő
Végzettség:
Középiskola
Nyelvismeret:
Középfok C - Angol

A BFB plus Kft. egy nemzetközileg elismert belga tulajdonban lévő, kisállateledel-gyártással és forgalmazással foglalkozó vállalatcsoport tagja, melynek Csévharaszton (Budapesttől 40 km-re délkeleti irányban) működő telephelyére keressük új kollégánkat

munkakörbe

Feladataid lesznek:

  • Részvétel a Minőségirányítási/Minőségbiztosítási és élelmiszer és takarmánybiztonsági rendszerek üzemeltetésében, vevői és tanúsítványi auditokon, szakhatósági szemléken,
  • Az üzemi GMP és GHP követelmények kapcsolódó dokumentációk vezetése és fejlesztése,
  • Részvétel az alapanyag / csomagolóanyag és késztermék mintavételezési folyamatokban,
  • Vevői és beszállítói reklamációk/kifogások kivizsgálása,
  • Termékfejlesztési /Minőségügyi/ IFS Food tanúsítványhoz kapcsolódó dokumentumok, címkék, csomagolóanyagok felülvizsgálata,
  • Külső és belső raktárakban lévő alapanyag és késztermék készletek ellenőrzésének támogatása,
  • Termékfejlesztési és laboratóriumi folyamatok ellenőrzése, valamint kapcsolódó dokumentáció kezelése,
  • Kapcsolattartás külsős cégekkel és szolgáltatókkal – (pl. takarító, higiéniai, mérlegtechnikai, laborvizsgálati stb.) – szükség szerinti tenderezés, valamint ezen cégek tevékenységének felügyelete.

Rád van szükségünk, ha:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel (lehetőség szerint mezőgazdasági vagy élelmiszeripari területen),
  • Középfokú angol nyelvtudással rendelkezel,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel rendelkezel,
  • Nagyfokú önállóság, határozottság jellemez,
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó készséggel rendelkezel,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Előny jelent:

  • Ismered az IFS FOOD szabványt,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit pedig mi biztosítunk a számodra:

  • Stabil munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő, többgenerációs családi tulajdonú vállalatnál,
  • Változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes fizetés,
  • SZÉP Kártya juttatás,
  • Jelenléti bónusz,
  • Munkába járás támogatása (30,-Ft/km),
  • Céges nyelvtanfolyam.

Amennyiben érdekes lehet számodra a lehetőség, arra kérünk, hogy fényképes szakmai önéletrajzodat juttasd el a karrier@bfbplus.hu e-mail címre, valamint arra kérünk, hogy a tárgymezőben szerepeljen a munkakör megnevezése.